Life is Strange 2

Krátce po tragické nehodě dva bratři Sean a Daniel Diazovi utíkají z domova. Pronásledováni policií se snaží čelit Danielově nově nabyté schopnosti telekineze, proto se rozhodnou hledat bezpečí v rodném městě jejich otce, v Puerto Lobos.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o prequel, nabídne hra 5 epizod, dohromady se herní doma vyšplhá asi na 12 hodin čistého času.

Epizoda 1:
Na cestách
24.12.2019
Epizoda 2:
Pravidla
07.02.2020
Epizoda 3:
V pustinách
21.02.2020
Epizoda 4:
Víra
29.03.2020
Epizoda 5:
Vlčí bratři
20.09.2020
pegi_18

Upozorňujeme, že tato hra má jisté věkové omezení.

Stáhnutím překladu souhlasíte, že vám bylo 18 let a více.

NÁSILÍ

VULGARISMY

Napsat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

KOMENTÁŘŮ: 5
 • 0
  Vojtěch Urban (Takt)

  Ahoj Páni překladatelé,


  měl bych tu takový oříšek. Lze přidat češtinu do steamu na základě nějaké komunitní beta verze? Lokálně mi to samozřejmě po instalaci bez problému běží, nicméně v případě že bych si češtinu chtěl užít i skrz cloud gaming - konkrétně Nvidia GeForce Now, lze to nějakým způsobem naautomatizovat na steam cloud, či dát skrz steam klienta příkaz ke stažení?

  Vím že např. u Gothica 3 to takto bezprolému šlo.

  Děkuji předem za odpověď i zpětně za Vaši kvalitní prácičku.

  VU

  1. 0
   Jarda_H Spyker tým

   Zkoušel jsem hledat na Google jestli je nějaká možnost upravit soubory hry. Bohužel není a Steam workshop pro LiS 2 není. Steam cloud ukládá pouze soubory s uloženou pozicí, nikoliv soubory hry.

   Takže budete muset hru stáhnout na PC a změnit soubory hry tam.

 • 0
  John Walker

  Zdravíčko Spykere! Mám menší problém a chtěl bych poprosit o radu: Když jsem chtěl instalovávat českou lokalizaci do Life is Strange 2, doklikal jsem se až k "Win64", ale složka se hrou nikde.. I po ručním přepsání názvu hry to házelo chyby. Pomůže mi někdo prosim?

  1. 0
   Jarda_H Spyker tým

   Zdravím, přes instalační program je potřeba zvolit hlavní složku s hrou (Life is Strange 2). Pokud Vám to i tak nepůjde, tak si stáhněte manuální verzi a postupujte podle návodu, který je v archivu. (pozn. Čeština někdy funguje až po kliknutí na uloženou pozici. Je to bug hry se kterým bohužel nic neuděláme)

  1. 1
   John Walker

   Děkuju <3