Náš tým

DaNko

– Překladatel & Korektor & Tester

Když DaNko v roce 2016 narazil na The Walking Dead a Life is Strange, okamžitě si tyto hry oblíbil a právě díky nim našel Spyker Tým, protože do nich hledal češtinu. Nejprve byl pouze fanoušek, ale poté navrhl, že opraví celý projekt TWD: A New Frontier a po dokončení v týmu zůstal. Nyní patří mezi nejaktivnější překladatele, na každý projekt dohlíží a věnuje se i samotnému překladu a korektuře.

Moty

– Překladatel & Korektor & Tester

Moty si chtěl vyzkoušet, jaké to překládání vlastně je a zdali ho bude bavit. Nejprve si vyzkoušel práci testera, poté si něco málo přeložil a nakonec se naplno pustil do vlastního projektu. Ve volném čase rád čte, hraje hry a kouká na filmy.

Jarda_H

– Překladatel & Tester & Technik

Jarda je připraven vždy, když potřebujeme vytvořit nějaký instalátor na hru, nebo sbalit přeložené řádky k testování. Je velice spolehlivý a přátelský člověk. Na rozdíl od většiny nezačínal překládáním, ale tvorbou webu, který právě prohlížíte.

ABigWhiteWolf

– Překladatelka & Korektorka

ABigWhiteWolf, tedy Wolfka, jak ji přezdíváme, je u nás v týmu jediná dáma, která má na starost především zkrotit všechny kluky v týmu. Je o ní známo, že je všudypřítomná perfekcionistka, díky čemuž mají její překlady a korektury zcela výjimečný nádech a styl.